Kjo sallatë ekstra e butë me makarona dhe djathë është bërë e pasur dhe flavorful me një kombinim të cheddar shredded dhe djathrave amerikane, së bashku me krem të lehta dhe seasonings.
Bricjapi me yndyrë e thërrmon këtë tavë në një mënyrë të mrekullueshme, por ndjehen të lirë të përdorin thërrimet e buta të freskëta të bukës në recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces bërryl makarona
- 6 lugë gjelle gjalpë, të ndarë
- 1/4 filxhan
- miell (
- me qëllim të përgjithshëm )
- 1/8 lugë çaji piper i zi (tokë)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan qumësht
- 1 1/2 gota
- krem dritë ose gjysmë e gjysmë
- 1 lugë çaji
- Mustari i Dijon (ose mustarda juaj e preferuar gustator)
- 3 gota djathë (gjysma e çedër dhe gjysma amerikane, e copëtuar, e ndarë)
- 1 filxhan crumbs croissant (ose crumbs butë bukë)
Si ta Bëni
- Grease një gjellë pjekje 2-quart. Furrë ngrohëse në 350 °.
- Cook makarona në ujë të valë të kripur pas drejtime paketë; kulluar në një cope dhe pije me ujë të nxehtë.
- Në një tigan të mesëm ose saucier, shkrihen 4 lugë gjelle gjalpë mbi nxehtësinë e mesme deri në shkumë; llokoçiseni në miell deri në flluska. Shtoni qumështin dhe kremën, së bashku me kripën, piperin dhe senën. Cook, nxitje vazhdimisht deri thickened.
- Llokoçis në 2 gota djathë derisa të shkrihet. Shtoni makaronat e drenazhuar dhe përzier mirë.
- Hidheni në pjatën e përgatitur.
- Shkrihet 2 lugë gjelle e gjelbër dhe hedhje me thërrimet e kroskës. Sasi e vogël mbi tavë.
- Piqni për 25 deri në 35 minuta, derisa flluska dhe buzëqesh mirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 793 |
| Fat i shëndoshë | 59 g |
| Fat i ngopur | 36 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 172 mg |
| sodium | 810 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 26 g |