Marinoj pjekurinë e gjahut pastaj ngadalë kuzhinier për një tender të shijshëm dhe të shijshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1
- pjekurinë e mishit të egër (pjekja e shputës, rreth 3 deri 4 paund)
- 1 mund (12 ounces) birrë
- 3 karafil hudher, i grirë
- kripë dhe piper
- 2 qepë, feta
- 3 gjethe gji
- 2 gota Salcë Barbecue, të preferuarit tuaj
Si ta Bëni
- Trim yndyrë të tepërt nga gjah.
- Në një tas të madh kombinoni birrë, hudhër, kripë, piper, qepë dhe gjethe gjiri
- Shto gjah (marinada duhet të mbulojë mishin). Marinojeni në frigorifer për 12 orë, duke u kthyer herë pas here.
- Hiqni mishrat dhe qepët prej marinadës, vendosni në tenxhere të ngadaltë dhe vendosni një filxhan salcë Barbecue mbi krye. Mbulo dhe kuzhinier në të ulët për 10 deri në 12 orë.
- Shërbyer me salcën e mbetur Barbecue.
Më shumë Recipes:
- Recipes gjedhit Crockpot
- Indeksi i Mishit Recipes
- Indeksi i Reçeve të Mishit të Tokës
- Recipes pjekur patate
Receta të ngadalta të gatimit Casseroles | Indeksi kryesor i recetës
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 765 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 228 mg |
| sodium | 1,188 mg |
| karbohidratet | 53 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 86 g |