Një e shijshme dhe e lehtë për të bërë zviceran zvjerinës bishkë recetë barkë patate bërë me përzierje supë qepë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 paund
- bishkë e gjahut
- Miell, rreth 1/2 filxhan
- 1/4 lugë çaji piper
- 1/2 lugë çaji
- kripë
- 1/2 tsp. kripë hudhër
- 1 zarf Lipton qepë supë përzierje
- 1 mund (10 3/4 ounces) kondensuar krem supë kërpudha
Si ta Bëni
- Përzieni së bashku miellin, kripën, piperin dhe hudhërin.
- Shtrojeni mish me miell.
- Tenderize mish duke pounding me një çekiç të mishit. Brown në një tigan të rëndë.
- Vendosni mish në kavanoz ose në tenxhere të ngadaltë.
- Hidhni dy supave në krye dhe gatuajini për 3 orë në 325 F në një tavë ose një tenxhere të ngadaltë në të lartë për 4 orë.
- Ju mund të shtoni patate, karrota , dhe qepë, etj nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 761 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 23 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 259 mg |
| sodium | 447 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 68 g |