Këto bërxolla të mëdha të provës së derrit janë një cinch për t'u përgatitur me përbërës që ndoshta keni në dorë. Shije e salcës Barbecue shtëpi bën këto kërpudha derri tenderit dhe e shijshme.
Shërbyer këto bërxolla me patate ose një pjatë orizi për një vakt të shijshëm familjar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota ujë
- 1 limon (lëng dhe lëkurë të grirë)
- 1 qepë, copëtuar imët
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan salcë Worcestershire
- disa pika salcë Tabasco
- 2 brinjë selino, copëtuar
- 1 lugë çaji pluhur djegës
- 1/4 filxhan sheqer kafe
- 1 filxhan ketchup
- 1/4 filxhan uthull
- 1 1/2 deri 2 lbs bërxolla derri
Si ta Bëni
Përzierni të gjithë përbërësit, përveç mishit të derrit, në një tigan me 2 katë. Sillni një çiban dhe zierni për 10 deri në 15 minuta. Bërxolla Brown; vendosni në një pjatë pjekjeje. Mbuloni me salcë; piqni për 1 1/2 deri 2 orë në 350 gradë.
Shërben 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Biskota derri me erëza me domate dhe speca
Bërxollë derri bërxolla me salcë portokalli
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 417 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 104 mg |
| sodium | 602 mg |
| karbohidratet | 27 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 35 g |