Biskota bullgare e mbushur me mbushje të njohura si maslenki janë të njohura për Krishtlindje. Ky recetë e mbushur me mbushje të mbushur me Krishtin shkon me kënaqësi turke. Ata janë bërë tradicionalisht me sallo, por gjalpi do të bëjë!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 vezë të mëdha
- 3/4 filxhan sheqer
- 1 filxhan lëng ose gjalpë
- 2 lugë çaji vanilje
- 4 gota miell me qëllim
- 1 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1 kavanoz (si trëndafil, kumbull, butë ose kajsi)
- Garniturë: sheqerët e konfeksioneve
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 375 F. Në një tas të madh, mundi vezë dhe sheqer deri në dritë dhe shkumëzuar, rreth 5 minuta. Shkrihet gjalpë ose gjalpë dhe, kur ftoheni në temperaturën e dhomës, shtoni ngadalë në përzierjen e sheqerit të vezës me vanilje, duke përzier vazhdimisht.
- Hidhini së bashku miellin dhe pluhurin e pjekjes, dhe ngadalë shtoni atë në përzierje veze për të krijuar një brumë të fortë. Rridhni 1/8-inch trashë në pans pjekje pergamenë, dhe prerë me një prestar të rrumbullakët. Prerë një vrimë në qendër të gjysmës së raundeve. Hiq skrap. Piqni rreth 8 minuta. Hiqeni nga furrën dhe tërhiqeni plotësisht. Rivendosni mbetjet dhe përsëritni.
- Sasitë biskota me vrima me sheqer të konfeksioneve. Përhapni cookies pa vrima me bllokim të zgjedhur. Shtypni së bashku cookie mbushur byzylyk me cookies fshehur për të formuar një sanduiç. Shitore në një enë hermetike. Nëse ngrireni, mos e pastroni pluhurin me sheqer të konfeksioneve derisa të jeni gati për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 252 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 116 mg |
| sodium | 190 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |