Brinjë të shkurtra janë ngrënë në furrë me karota dhe patate, së bashku me perime të tjera. Është një pjatë e lehtë dhe e shijshme.
Recipe Related: Verë e kuqe Braised shkurtuar brinjë Recipe
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 paund brinjë të shkurtra viçi (prerë në copa 3 inç)
- 1 deri në 2 gota miell (me qëllim të përgjithshëm)
- 2 ose 3 dashes kripë
- 2 ose 3 dashes piper
- 2 lugë gjelle shkurtimi (ose vaj vegjetal)
- 1 filxhan
- supë viçi
- 2 karrota (diced)
- 3 patate të kuqe të mesme (peeled dhe quartered)
- 4 qepë të vogla (me feta)
- 1/2 fasule jeshile (prerje e freskët)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 300 F.
- Mish me ujë me rrënjë me miell; sezon me kripë dhe piper.
- Nxehtësia e vajit ose shkurtimi në një furrë holandeze mbi nxehtësinë e lartë; brinjë të shkurtra të shkurtra në të gjitha anët. Shto supë viçi në tenxhere.
- Mbulo dhe piqni për 2 orë, ose deri në një tender shumë të butë, shpesh me lëng të pan.
- Shtoni karrota, patate, qepë dhe bishtaja dhe vazhdoni të gatuani për 45 minuta deri në 1 orë, ose derisa perimet të jenë të butë.
- Transferoni mishin në një pjatë. Organizoni perime rreth mishit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1427 |
| Fat i shëndoshë | 94 g |
| Fat i ngopur | 40 g |
| Fat i pangopur | 44 g |
| kolesteroli | 303 mg |
| sodium | 888 mg |
| karbohidratet | 56 g |
| Fibër diete | 11 g |
| proteinë | 90 g |