Citrus shton një goditje për këto crepes. Plotësoni me krem pastë dhe luleshtrydhe të freskëta ose mjedra.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan miell me gjithë qëllime
- 1/2 filxhan qumësht
- 1/2 filxhan më pak 1 lugë gjelle ujë
- 2 vezë
- 2 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
- 2 teaspoons lëng portokalli
- 1 ½ teaspoons zest portokalli
- 1/4 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
Futni të gjithë përbërësit fuqishëm derisa mbushja e krepave të jetë plotësisht e qetë; lejo që ajo të pushojë në frigorifer për të paktën 20 minuta para se të bëhet në kreshtat.
Shkrihet një gjalpë pak në një tigan ose tigan të madh mbi nxehtësinë e mesme të ulët. Shto 3 lugë gjellë në tigan dhe vidhos derisa fundi i tiganit është i mbuluar me qëlloj. Gatuaj krepin për 1 minutë, ose derisa krepja të jetë lagështi pak sipër dhe e artë poshtë.
Lyej skajet e krep, rrëshqisni shpatullën nën atë, dhe pastaj butësisht rrokullisni atë me kokë poshtë në tigan. Gatuani për 1 minutë dhe transferoni krepin e gatuar në një pjatë për t'u ngrohur. Përsëriteni me qëllimin e mbetur.
Bën 8 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 118 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 64 mg |
| sodium | 214 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |