Kjo misër e shijshme, e ëmbël e krems, është një recetë që familja juaj do të kërkojë përsëri dhe përsëri. Kjo është një pjatë e madhe për t'u shërbyer së bashku me një vakt të përditshëm ose kur doni të bëni përshtypje, dhe është shumë e lehtë për t'u përgatitur.
Misri nga tregu i fermerit tuaj lokal ose, më mirë akoma, kopshtin tuaj të oborrit, do të jetë super e ëmbël. Edhe nëse nuk mund të merrni veshët më të freskët të misrit, kjo gjellë nuk do të zhgënjejë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 veshët misri, hudhra dhe mëndafshi i hequr
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 filxhan krem të rëndë
- 1/2 lugë çaji kripë, ose për të shijuar
- 1/8 lugë çaji piper i freskët i zi
- 2 lugë çaji sheqer të grimcuar
- 3 lugë ujë
- 2 lugë miell miell
Si ta Bëni
- Duke përdorur një thikë të mprehtë, prerë tip off e misrit. Vendoseni në një pllakë të madhe ose në letër dylli, të prerë poshtë, dhe prerë kernels off e kalli, pas këndi të kobalt me thikë tuaj. Me anën e shurdhër të thikës, kapeni kallamin për të marrë ndonjë lëng shtesë. Përsëriteni me pikat e mbetura.
- Kombinoje misri dhe lëngjet me krem, kripë, piper dhe sheqer.
- Në një tigan të mesëm ose saute pan mbi ngrohje mesme-të ulët, shkrihet gjalpë. Add misri dhe për të zvogëluar ngrohjes të ulët. Cook, nxitje të shpeshta, për 15 deri në 20 minuta.
- Kombinoje ujin e ftohtë me miell derisa të përzihet mirë. Llokoçis në përzierje misri dhe vazhdoni të gatuani, nxitje, derisa të trashë dhe me flluska.
Shërben 4 deri në 6.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 605 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 19 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 83 mg |
| sodium | 676 mg |
| karbohidratet | 75 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 13 g |