Një salcë e bardhë e kalitur dhe vezë përbëjnë këtë tavë të shijshme të misrit shtëpiak. Më pëlqen të shtoni një pluhur pak qepë në erëza në këtë recetë.
Përdorni misër të freskët ose të ngrirë të gatuar ose përdorni misër të drenazhuar nga një kanaçe. Qepët e thara dhe specat e gjelbër do të bënin një shtesë të shkëlqyeshme për këtë tavë. Mbajeni atë me disa djathë të copëtuar të çadrës, pak para se të bëhet nëse dëshironi.
Shiko gjithashtu
Beaumont Inn Puding misri Recipe
Shtresa e tavës së misrit jugore
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 1/2 lugë miell miell
- 1 filxhan qumësht
- 2 gota misri (drenazhuar nëse përdorni konservuar)
- 2 lugë sheqer
- 1 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper
- 2 vezë (të rrahura mirë)
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi për ngrohje të ulët; shtoni miellin dhe përziejeni mirë. Shtoni gradualisht qumështin.
- Përzierja vazhdimisht, sjellë përzierjen në pikën e vlimit.
- Shto misër, sheqer, kripë dhe piper; ngrohjes.
- Hiqni nga nxehtësia dhe shtoni vezët e rrahura; derdh në një gjellë të pjekjes së lyer.
- Piqeni në 350 F për 25 minuta, ose deri në firmë.
Këshilla të ekspertëve
- Lyejeni një kuti katrore 9-inç të pjekjes dhe ngrohni furrën në 350 F. NË një tas, mundi 2 vezë të mëdha; llokoçis në 1 kanaçe (12 deri 15 ounces) të misrit krem të stilit, 1 kungull (12 ounces) misri kernel për përzierje tërësisht. Llokoçis në një kuti me përzierje misri Jiffy, 1/2 lugë çaji kripë, 1/3 filxhan gjalpë të shkrirë dhe 1 filxhan djathë të copëtuar. Piqni në furrën e nxehur për 25 deri në 30 minuta, ose derisa tava të vendoset dhe të thehet.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Skillet misri Casserole me salcë kosi dhe Bacon
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 171 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 206 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 6 g |