Këto bizele të shijshme me vezë janë të shijshme në dolli ose t'i shërbejnë së bashku me një pjatë kryesore të peshkut ose me croquet të salmonit. Bizele do të ishin të mira mbi muffins të thekur anglisht ose biskota të ndara gjithashtu.
Është një mënyrë e shijshme për të përdorur vezët e mbetura të ziera.
Related: Gatim dhe Përdorimi i Vezë të Vështirë të Pjekura
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë miell me qëllim
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper
- mustardë terren dash, opsionale
- 1 filxhan krem të lehta ose qumësht të plotë
- 3 vezë të gatuar, i copëtuar
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një tigan të vogël dhe të rëndë.
- Shtoni miellin, kripën, piperin dhe mustardën e tokës, nëse përdorni.
- Cook, vazhdimisht nxitje, për 2 minuta.
- Gradualisht shtoni krem ose qumësht. Llokoçis derisa të qetë. Cook deri thickened, nxitje vazhdimisht.
- Shto vezë të copëtuar dhe bizele dhe ngrohjes përmes.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 416 |
| Fat i shëndoshë | 34 g |
| Fat i ngopur | 19 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 239 mg |
| sodium | 432 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 9 g |