Kjo gjeldeti është i pjekur me një përzierje të bimëve dhe vajit të ullirit nën lëkurë dhe në të gjithë zogun. Përdorni sasi të vogla të bimëve të thata së bashku me bimët e freskëta për më shumë shije. Turqia e pjekur e pjekur u krijua me një kombinim të koprës së freskët, rozmarinë dhe shishkë, së bashku me rreth 1/2 lugë çaji secilën nga majmurët e thata gjethe dhe trumzë. Një fërkim Cajun erëza do të jetë e shijshme si.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 turqi (rreth 14 paund)
- 3 deri në 4 lugë barishte të përziera të copëtuara, të tilla si chives, kopër, dragua, rozmarinë, trumzë dhe majmun (plus sprigs)
- 3 deri në 4 lugë
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- Kripë dhe piper për shije (opsionale)
- 1 portokalli (prerë në copa 2 inç)
- 1 mollë (prerë në copa 2 inç)
- 1 qepë (katërkëndësh)
- Rrushi i bimëve të freskëta
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 450 F.
- Shpëlisni gjeldetin brenda dhe jashtë; pat e thatë. Kombinoje bimët e copëtuara me vaj ulliri. Butësisht ndani lëkurën nga gjiri dhe fshijini disa lugë të përzierjes së barishte nën lëkurë deri sa mund të arrini. Fërkoni përzierjen e mbetur në të gjithë zogun. Sasi e vogël me kripë dhe piper.
- Vendoseni portokallin, mollën, copat e qepës dhe yndyrat e barishte në zgavrën e mbushjes.
- Krahët e krahut të mbuluar me copa të vogla të fletëve.
- Pjekni gjeldetin në furrën 450 F të nxehur për 10 minuta.
- Tendoni një fletë të petëzuar lirshëm mbi krye të gjelit dhe zvogëloni nxehtësinë në 325 F. Vazhdoni pjekjen për rreth 3 1/2 orë më shumë, ose derisa një termometër i lexuar menjëherë në pjesën më të trashë të kofshës të regjistrojë të paktën 165 F .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1097 |
| Fat i shëndoshë | 40 g |
| Fat i ngopur | 7 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 504 mg |
| sodium | 5.246 mg |
| karbohidratet | 39 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 140 g |