Kjo përzierje indiane erëz është jo vetëm e lehtë për t'u bërë në shtëpi, por është gjithashtu shumë më flavorful kur shtëpi. Mos ngurroni të modifikoni shumat që i përshtaten shijes tuaj personale. Ju mund ta shumëzoni lehtësisht recetën, por unë ju rekomandoj që të kompensoni vetëm sa për t'u përdorur brenda një muaji, kështu që do të mbetet i freskët.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan farat e koriandrit
- 2 lugë fara qimnon
- 1 lugë gjelle peppercorns zi
- 2 lugë çaji kardamomë pods
- Dy shkopinj prej 3 inç kanellë, të thyer në copa të vogla
- 1 lugë çaji karafilë të tërë
- 1 kokoshka e tërë
Si ta Bëni
Derdhni farat e koriandrit në një tigan të vogël mbi nxehtësinë e mesme, duke e rrëshqitur tiganin mbrapa dhe mbrapa mbi djegien për të parandaluar djegien, derisa fara të lajnë një aromë të këndshme, 1 deri në 2 minuta. Kaloni në një tas dhe vendosni mënjanë. Përsëriteni procesin, një në një, me fara qimnon, peppercorns , kardamom, kanellë , dhe karafil. Le të ftohtë krejtësisht.
Vendos të gjitha përbërësit përveç kokoshka në një mulli me erëz dhe bluaj në një pluhur të hollë.
Transferimi në një tas. Nxirrni arsenikun mbi përzierjen. Llokoçis për përzierje mirë.
Transferimi në një kavanoz xhami me një kapak të shtrënguar. Garam masala do të mbajë në temperaturë dhome për të paktën një muaj.
Recipe Burimi: nga Su-Mei Yu (William Morrow)
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 16 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |