Patate e ëmbël e bardhë ( boniato ) është aq i gjithanshëm sa patatet tradicionale amerikane. Në Karaibe, ka një larmi të madhe të patate të ëmbla dhe njerëzit gjithmonë gjejnë mënyra të ndryshme për t'i përdorur ato. Shpesh, ata zëvendësohen për patate të rregullta.
Në një përpjekje për të shërbyer një lloj tjetër të gjellës patate të pjekur. patate të ëmbla të mishit të bardhë u përdorën për të bërë këtë gjellë me patate gjalpë. Shërbyer këtë ashtu si ju do të patate të rregullt pure.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund patate të ëmbla (të bardha-fleshed)
- Kripë për shije
- 3 lugë gjelle gjalpi (i kripur ose i pakripur, i shkrirë)
- Piper piper i zi terhiqet per shije
- 1/4 filxhan qumësht (i tërë, i ngrohtë)
- Piper i nxehtë (për shije, grirë)
- 1/4 filxhan qepë të gjelbër (pjesë të bardha dhe jeshile, feta)
Si ta Bëni
Peel patate e ëmbël, prerë në copa të mëdha dhe të vënë në një tenxhere. Mbuloni me ujë dhe nxirreni të nxehtit.
Kur tenxhi derdhet, kripë ujin dhe le të gatuhet derisa një thikë fut lehtë. Drain tërësisht.
Shto patate të drenazhuara në tenxhere të nxehtë (të njëjtën tenxhere ku është gatuar), shtoni kripën, gjalpën, piperin, qumështin dhe pure deri sa të jetë e qetë.
Sezoni me piper të nxehtë. Përzihet mirë. Dele në qepë të gjelbër.
Shërbejeni menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 278 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 24 mg |
| sodium | 172 mg |
| karbohidratet | 45 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 4 g |