Këtu është një recetë vegjetariane dhe vegan për sunchokes furrë të pjekur , të quajtur edhe artizanët e Jerusalemit . Ky recetë e pjekur do të bëjë një alternativë të këndshme për patate të pjekura në furrë për darkë në çdo kohë.
E ëmbëlsia natyrale e sunshokëve është e balancuar nga kripësia e salcës soje kur piqen sunchokes dhe vaji i ullirit ndihmon ata të qëndrojnë me lagështi, ndërsa duke marrë një shtresë të mirë crispy, ashtu si patate të pjekur në furrë. Lëkura Sunchoke është e ngrënshme, prandaj mos ngurroni ta leni atë dhe ta shpëtoni sherrin e lëkurës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund sunchokes
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 1 lugë gjelle salcë soje
- Kripë dhe piper, për shije
Si ta Bëni
- Furrë para-ngrohëse në 375 F.
- Prisni sunchokes në chunks 1-inch. Hedh në një fletë pjekje ose pan pjekje së bashku me vaj ulliri dhe salcë soje, veshja mirë.
- Pirgët e pjekur në furrë në furrë për 35 deri 45 minuta, ose deri në ngjyrë kafe të butë dhe të lehtë të artë.
- Sezoni me pak kripë dhe piper, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 541 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 202 mg |
| sodium | 508 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 65 g |