Shafran i Indisë ka një traditë të gjatë në mjekësinë kineze dhe aziatike indiane si një anti-inflamator i fuqishëm. Ajo gjithashtu është përdorur gjatë gjithë historisë si një ngjyrë tekstili.
Është aroma e preferuar e të gjitha kohërave për të shtuar recetën e lëngjeve dhe gojës sepse hulumtimet e vazhdueshme zbulojnë përfitime premtuese për luftimin e kancerit dhe zvogëlimin e inflamacionit që shkakton sëmundje.
Shafran i Indisë ka një shije të fortë që nuk është shumë e këndshme në vetvete kështu që bashkëshortja ime dhe unë shtojmë pak për të gjitha recetat tona të lëngut si pjesë e një përpjekjeje të shumëanshme për të luftuar përsëritjen e kancerit të gjirit të gruas sime.
Kjo aromë është gjetur edhe në studimet paraprake për të rritur memorien.
Më i njohur si një nga përbërësit e përdorur për të bërë kerri, ajo gjithashtu jep mustardë hotdog që ngjyrë të verdhë të ndritshme.
Provoni këtë recetë të shijshme të lëngut me shafran i Indisë dhe pa sweeteners shtuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 karrota
- 1 Apple
- 1 fetë e hollë xhenxhefil të freskët
- 1/4 lugë çaji shafran i Indisë
Si ta Bëni
- Mundohuni të përdorni përbërës organikë aq sa mundeni për shije më të mirë dhe më pak mbetje kimike.
- Pini lëngun tuaj sa më shpejt të jetë e mundur për përmbajtjen më të lartë lëndë ushqyese.
- Shërbyer madhësia: një person - rreth 10 ounces.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 445 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 436 mg |
| karbohidratet | 107 g |
| Fibër diete | 25 g |
| proteinë | 8 g |