Një procesor i ushqimit e bën të lehtë për të kapur specat. Përdorni speca të kuqe dhe jeshile jalapeño për një pelte të vërtetë të bukur. Jazz deri dolli tuaj mëngjes ose bagel ose përdorni këtë pelte të lartë krem djathi dhe crackers.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota uthull musht
- 1 filxhan speca jalapeño (copëtuar imët, fara dhe brinjë të hiqen)
- 6 gota sheqer grimcuar
Si ta Bëni
- Plotësoni një kanxhë me ujë të pijshëm rreth gjysmë të plotë; shtoni kavanoza bosh (6 gjysmë-pint madhësi) dhe të sjellë një çiban. Ngrohja më e ulët dhe lëshoni kavanoza në ujë të nxehtë. Mbushni një tigan me ujë dhe nxirrni. Ngrohja e ulët dhe shtoni kapakët; mbajeni të nxehtë.
- Në një stok të madh çelik inox ose kazan, kombinoni uthull, copëtuar / përpunuar speca jalapeño, dhe sheqer. Sillni një çiban të plotë të rrotullimit mbi nxehtësinë mesatare, duke nxitur vazhdimisht. Llokoçis në pectin lëngshme dhe të kthehet në një vlim të plotë kodrina. Vlim për 1 minutë. Hiqeni nga nxehtësia dhe pastroni çdo shkumë.
- Rrëshqitni menjëherë në kavanoza të nxehta, duke lënë 1/4-inch headspace dhe fshini rims jar me një peshqir letre të lagur.
- Përpiquni me kapak dhe vidhosni në banda fort. Vendoseni kavanozët në kanaçe në një raft dhe shtoni më shumë ujë të vluar në të paktën 1 inç mbi kavanoza.
- Sillni një çiban, mbuloni tiganin dhe mbani valë për 10 minuta.
Shënim: Kavanoza 1-pintë duhet të përpunohet për 15 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 100 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |