Kjo është një mënyrë e përshtatshme për të përgatitur shungat e viçit pasi ato janë të pjekur në skarë në një pako me letër varaku. Ju mund të shërbeni shanks me patate ose petë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 shtaçe të viçit, rreth 2 inç të trasha
- 1/2 filxhan (120 ml) uthull të bardhë
- 1/2 filxhan (120 ml) vaj ulliri
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 shamitë të vogla (copëtuar imët)
- 2 lugë (30 ml)
- portokalli
- 2 lugë çaji (10 ml) kripë
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi
- 1 lugë çaji (5 ml) trumzë
Si ta Bëni
- Vendi shanks në një pjatë xhami të cekët. Kombino përbërësit e mbetur në një tas të vogël.
- Derdhni përzierje mbi shanks, mbuloni, dhe lejoni të marinoni për 6-12 orë në frigorifer.
- Ngrohni skarë për ngrohje të mesme.
- Zhvishni dy pjesë të mëdha të petëzimit. Vendi 3 shanks në çdo copë. Fluturojini dhe skajini skajet e fletëve të letrës për të krijuar një pako.
- Vendosni pako në skarë dhe lejoni të gatuani mbi nxehtësinë e mesme të drejtpërdrejtë për 30-35 minuta.
- Hiq dhe shërbe.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 2052 |
| Fat i shëndoshë | 126 g |
| Fat i ngopur | 34 g |
| Fat i pangopur | 67 g |
| kolesteroli | 715 mg |
| sodium | 2,888 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 193 g |