Gjetja e portokalleve të gjakut në tregun lokal mund të jetë paksa e ndërlikuar. Çdo varietet do të bëjë mirë në këtë recetë vinaigrette, por në qoftë se ju keni zgjedhur të shkoni me një Moro ose Tarroco portokalli.
Për më shumë ide unike të sallatës, lexoni Top 10 Vinaigrette Recipes dhe i përdorni ato në një shumëllojshmëri të sallatave.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë uthull (verë e bardhë)
- 1/4 copë lëng portokalli (portokalli i gjakut)
- 2/3 filxhan vaj ulliri
- 1/2 karafil hudhër (grimcuar dhe copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle shallots (copëtuar imët)
- 2 teaspoons majdanoz të freskët (copëtuar imët)
- 2 teaspoons chives (të freskëta, copëtuar imët)
Si ta Bëni
Vendosni të gjithë përbërësit në një kavanoz dhe shkundni derisa veshja të përzihet mirë. Alternuar, ju mund të lëvizni fuqishëm përbërësit në një tas të vogël derisa të përfundojnë së bashku.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 380 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 26 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 8 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |