A mund ta bësh proshutën tënde të freskët në shtëpi? Dicka e tille. Kjo metodë është për një (relativisht) të shpejtë, të papjekur, panxhar të pastër, të freskët. Nëse kjo është për një BLT bukur, ose për të shërbyer pranë vezëve për mëngjes, duke e bërë vetë proshutë tuaj të freskët është një projekt zbavitës dhe e shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4-pound copë derri bark, lëkurë të ashpër / lëkurë shkurtohet off
- 2 lugë gjelle
- piper i tymosur
- 2 lugë kripë kosher
- 2 lugë gjelle piper i freskët i zi terren
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 200 ° F.
- Kombinoje erëza dhe shtroje barkun derri tërësisht në të gjithë. Përfundo fort në dy shtresa të fletë metalike prej alumini të rëndë. Vendi në një tigan pjekjeje dhe kuzhinier për 3 1/2 orë. Fikni furrën dhe lëreni derën brenda të ftoheni për 1 orë e gjysmë. Hiqeni dhe ftohuni brenda natës.
- Zhvesh barkun e mishit të derrit dhe heq çdo lëng xhelatinoz. Pritini në feta të trasha dhe ngjyrosni në një tigan ashtu sikur keni qenë proshutë gatimi. Pak yndyrë shtesë nga petë mund të shtohet në tigan për të ndihmuar që gjërat të shkojnë.
- Drain on towels letër dhe spërkat me kripë më shumë nëse është e nevojshme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 592 |
| Fat i shëndoshë | 60 g |
| Fat i ngopur | 22 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 82 mg |
| sodium | 909 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 11 g |