Këto kërpudha janë krehur me një gjalpë limoni dhe hudhër si ata vuaj. Kjo është një alternativë e shijshme vegjetative ndaj burgerëve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 kërpudha të mëdha portobello
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 3 lugë vaj ulliri ekstra të virgjër
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 3 karafil hudhër (thyer dhe i grirë)
- Piper i zi
Si ta Bëni
- Lahen kërpudhat; hiqni rrjedh dhe mënjanë kërpudhat.
- Në një tigan mbi stovetop ose grill, shkrihet gjalpë, vaj ulliri, lëng limoni, hudhër, dhe piper së bashku.
- Pritini kërpudhat shumë të mëdha në gjysmë ose fetë në shirita të trasha. Brush kërpudha bujarisht me gjalpë të shkrirë dhe përzierje hudhër.
- Në një skarë të mbuluar mbi thëngjij të mesme, skajini kërpudhat e portobellës me anën e poshtëme për rreth 8 minuta. Kthejeni dhe piqni majat e kërpudhave për 6 deri në 8 minuta më shumë, ose deri në tender dhe të thekur mirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 152 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 5 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |