Kjo pastë e lehtë e vezëve të modës së vjetër është në krye me një arrë arrash pak para pak para pjekjes.
Krem karamel është çuditërisht ngushëllues për përbërësit kaq pak dhe prep të lehtë. Ky version është bërë me klasën klasike të arrëmyshkut të grirë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qumësht
- 2 vezë të mëdha
- 1/8 lugë çaji kripë
- 4 lugë
- sheqer pluhur
- Shkruaj arrëmyshk (fresko-integruar nëse është e mundur)
Si ta Bëni
- Nxeheni furrën në 325 F.
- Vendi katër gota 6-ons gështenjë në një pjekje të madhe.
- Në një tas të mesëm, lëvizni bashkë qumështin, vezët, kripën dhe sheqerin.
- Ndani përzierjen e krem karamellit në mënyrë të barabartë midis kupave të kremrave; mbusheni tiganin me ujë të nxehtë në një thellësi pothuajse madje deri në majën e kreshtës.
- Sasi e vogël çdo shërbehet me arrëmyshk dhe piqni në furrën e nxehur për rreth 40 deri në 55 minuta, ose derisa të vendoset kremrati. Kjo varet nga thellësia e gjellës së pjekjes . Kremrati ende do të ketë një lëkundje të vogël në qendër; një thikë e futur në qendër duhet të dalë e pastër.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Pineapple Custard Pudding Cake
Recetë me Rich Vanilla Custard
Pudingja e bukës së kripës së vezëve me arrëmyshk
Kockëz Classic Krem karamele me arrëmyshk
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 141 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 159 mg |
| sodium | 93 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 8 g |