Kjo ëmbël dhe gjalpë i pjekur në skarë me kajsi shkon mirë me akullore ose me një djathë të butë si Brie.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 deri në 8 kajsi (të përgjysmuar dhe të përkulur)
- 1 limon (4 wedges)
- 3 tbsp./45 ml
- gjalpë (i pakripur)
- 2 tbsp./30 ml sheqer
- 2 tbsp./30 ml mjaltë
- 1 tsp./5 ml
- kanellë
- Dekoroj: gjethe nenexhik
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi dhe sheqeri së bashku në një tigan të madh.
- Shto kajsi dhe pallto me përzierje gjalpë.
- Vendi në skarë për 6-7 minuta, duke u kthyer shpesh.
- Pasi të jetë gatuar, vendosni kajsi në pllakat e ëmbëlsuar të prerë deri lart, rreshkisni me mjaltë dhe lëng limoni dhe shërbejeni të ngrohtë me një lugë akullore ose me feta djathi Brie.
- Dekoroj me gjethe nenexhik.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 129 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 11 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |