Kjo recetë hungareze për puren gështenjë ose gesztenyepüré njihet si Mont Blanc në Francë dhe është një ëmbëlsirë popullore në Hungari, kur ëmbëlsuar dhe shërbehet me krem whipped. Ajo filloi në Itali rreth vitit 1475 dhe fillimisht ishte ngjyrë e verdhë në ngjyrë, sepse gështenja ishin turshi. Sot, pjepja e ëmbël e gështenjës nganjëherë ngrihet me çokollatë ose pluhur kakao dhe rum. Ndërsa disi e një shije të fituar, gështenja janë shumë të njohura nëpër bordin në pjesën më të madhe të Evropës dhe Japonisë. Ju mund të bëni pure tuaj gështenjë për këtë recetë, ose përdorni gesztenyepüré konservuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 31.75 ounces puré gështenjë ëmbël (ose gesztenyepüré ose recetë të dyfishtë
- pure pure gështenjë shtëpi )
- 4 lugë sheqer (confectioners ', ose më pak ose më shumë për shije)
- 1 lugë gjelle rum të errët
- 1 filxhan peshk i rëndë fshikëz (whipped me 2 lugë)
- Opsionale: pluhur kakao (për shije)
- Garniturë: qershi të gjata të maraschino
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm, përzieni së bashku pure të gështenjës, sheqerit dhe rumit të konfeksioneve. Vendoseni përzierje në një kulaç dhe të vendosni në pjatat shërbyese, duke u zhuritur nëse është e mundur.
- Top me ëmbëlsuar krem whipped, pluhur kakao, dhe qershi, në qoftë se duke përdorur. Mbylle çdo mbetje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 734 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 576 mg |
| karbohidratet | 104 g |
| Fibër diete | 43 g |
| proteinë | 66 g |