Çdo kuzhinier ka nevojë për një sallatë të lehtë, të hedhur së bashku që mund të bëhet në një moment të njoftimit. Kjo sallatë karrota ushqyese është aq elegante sa është klasike. Është gjetur në pothuajse çdo repertor të gatimit të francezëve, si dhe në restorantet në të gjithë globin. Krisur, karrota të freskëta përzihet me salcë të ndritshme, të zinkuar me limon, në atë që është ndoshta një nga përgatitjet më të lehta në kuzhinë autentike franceze.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1/2 lugë çaji Dijon mustardë
- 3 lugë vaj ulliri
- Karrota gjysëm kile (peeled dhe shredded)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i zi
- Opsionale: 1 lugë gjelle majdanoz të copëtuar të freskët
Si ta Bëni
Në një tas të vogël, ngre lëng limoni, mustardë dhe vaj ulliri së bashku derisa salcë është e përzier plotësisht. Llokoçis salcë në karota të copëtuara. Sasi e sallës karrota me kripë, piper, dhe majdanoz, nëse përdorni. Hidh salatë përsëri për të përzier me seasonings dhe qetësoj atë për 30 minuta para se të shërbejnë.
Ky recetë klasike franceze e karrota bën 4 deri 6 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 232 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 95 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 1 g |