Shërbyer këtë salcë të nxehtë me pulë të pjekur ose të pjekur në skarë , peshk i pjekur , asparagus ose perime të tjera. Bërë me të dy lëng dhe zhvishem me limon të freskët, kjo salcë është e lehtë për t'u bërë por e sofistikuar në shije dhe paraqitje.
Ky salcë shton një shije flavorful me yndyrë me limon dhe chives flavors për pulën tuaj, peshk ose perime që do të lë përshtypje mysafirët tuaj, si dhe familjen tuaj.
Për ngjyrë të shtuar, garniturë pjatën tuaj me chives më të freskët të copëtuara.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/3 copë gjalpë
- 2 lugë gjelle me kikirikë (copëtuar imët)
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1 lugë çaji limoni zhvishem (i imët i integruar)
- 1/2 lugë çaji kripë
- Dash piper i zi (toka)
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi për ngrohje të ulët në një tigan të vogël. Llokoçis ngadalë nëpër të dy hapat e recetë për të shmangur djegien e gjalpë.
- Shtoni përbërësit e mbetur dhe ngrohni.
Shërbyer nxehtë me pulë të pjekur ose të pjekur në skarë, peshk i pjekur, asparagus ose perime që keni zgjedhur. Shtoni një lugë gjelle majdanoz të copëtuar të freskët në salcë nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 140 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |