Kjo përzierje me majonezë bën një ulje ose salcë flavorful për t'u përdorur me sallatë pule, sallatë deti, turqi apo sallata të mishit të mbetur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan majonezë
- 1 1/2 lugë mustardë Creole
- 1 lugë çaji Creole ose Cajun erëza
- majë thërrmohet tharë gjethe timë
- dash vrazhdë piper i zi terren
- 1/2 lugë çaji lëng limoni
Si ta Bëni
- Kombinoje majonezë dhe përbërësit e mbetur në një tas të vogël. Mix deri mirë përzier.
- Përdorni si një përhapje për sanduiçe ose si një rënie me ëmbëlsira me gaforre ose ushqime të tjera deti.
Recipes tjera salcë
Salcë Remoulade
Kthehuni
Shpejtë dhe Easy Tartar prevede
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 95 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 6 mg |
| sodium | 98 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |