Në nder të muajit kombëtar të qumështit (June), Beam Global Spirits dhe mjeshtri i përzierjes së verës Bobby Gleason krijuan këtë koktej ekzotik mango-salcë me shijen e pasur dhe të butë të Uiskierit të Kanadasë për një delikatë elegante, freskuese dhe të lehtë për të bërë verë .
Provoni këtë në shtëpi këtë verë për një koktej të ri veror të mrekullueshëm.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons
- Klubi Kanadez Classic 12-vjeçar Whisky kanadez
- 1 ons
- Cruzan Mango Rum
- 4 ounces
- caj i ftohte
- Pykë limoni për garniturë
Si ta Bëni
- Shtoni akullin në një xhami të lartë .
- Shtoni të gjithë përbërësit.
- Llokoçis shkurtimisht për të inkorporuar.
- Garniturë me një pykë limoni.
- Shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 507 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 86 mg |
| karbohidratet | 91 g |
| Fibër diete | 16 g |
| proteinë | 25 g |