Chimichurri është një salcë argjentinase që zakonisht përdoret me mish të kuq, por është gjithashtu e shkëlqyer me peshq dhe ushqim deti. Receta tradicionale gjithmonë ka majdanoz, hudhër dhe rigon, por unë do ta përzihem atë kohë pas kohe në varësi të asaj që unë kam - nenexhik dhe borage (që ka shije si tranguj) janë zëvendësues të shkëlqyeshëm me prodhimet e detit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan me ujë
- 1 lugë çaji kripë
- 4 deri 6 karafil hudhër
- 1 filxhan majdanoz (ose breshkë ose gjethe uji)
- 1/2 gotë gjethe oregano (ose 2 lugë të thata)
- 2 lugë çaji piper i nxehtë piper (ose 1 lugë çaji piper kajsi)
- 1/4 filxhan uthull të kuq verë
- 1/2 filxhan vaj ulliri
Si ta Bëni
- Nxehtësia e ujit dhe shpërndarja e kripës në të. Hiq nga nxehtësia. Kur uji është mjaft i ftohtë që të rrish gishtin tuaj, vazhdoni me chimichurri.
- Vendosni gjithçka përveç vajit të ullirit në një procesor të ushqimit dhe pulsin për të kombinuar. Ju mund të pastër atë ose të lënë atë chunky. Zgjedhja juaj.
- Me drejtimin e motorit, zbrazni në vaj ulliri dhe lëvizni për 30 sekonda në një minutë. Lejo që të marinohet për disa orë para se të shërbejë.
Chimichurri duhet të mbajë një ose dy javë në frigorifer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 42 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |