Këto raunde të djathit, pak zippy nga piper i kuq, shije të mrekullueshme me crudités dhe një gotë verë. Sigurohuni që vera është me aromë të mjaftueshme për të mbajtur të vetin kundër piper dhe shije të mprehta djathë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota Kantal ose djathë të mprehtë çedër, copëtuar
- 1/2 filxhan gjalpë
- 1 1/2 filxhan mielli me qëllim
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji mustardë të thatë
- 1/8 deri në 1/4 lugë çaji piper kajsi
Si ta Bëni
- Përdorimi i një mikser rrahet së bashku të gjithë përbërësit deri në formën e një topi të brumit. Brumësia do të duket e ashpër.
- Vendoseni brumin në një sipërfaqe të pastër dhe të pastër të punës dhe rrokulliset në një rregjistër të gjatë prej 15 inç që mat rreth 1 ½ inç në diametër. Përfundoni regjistrin në përfundimin e plastikës dhe ngrijeni për 1 orë.
- Ngroheni furrën në 400.
- Zvogëloni brumin e ftohtë dhe fetë në shumë të hollë (1/8-inch thick) monedha. Organizoni raundin e djathit në një shtresë të vetme pak më larg në një fletë pjekjeje të papërpunuar.
- Piqni për 12-15 minuta, derisa raundet fillojnë të ngjiten në skajet. Lejoni që të ftohet pak para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 266 |
| Fat i shëndoshë | 22 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 61 mg |
| sodium | 385 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 10 g |