Kjo është një makarona bazë pjekur dhe djathë. Është bërë thjesht me makarona të gatuar ose me pasta penne, djathë, krem dhe salcë kosi, dhe seasonings.
Nuk ka salcë për të bërë, vetëm kuzhinier makarona, përzierje me djathë dhe përbërës të tjerë, dhe piqem.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces macaroni (ose makarona mini penne)
- 8 ounces cheddar djathë (të mprehta, copëtuar)
- 4 ounces djathë amerikan (copëtuar ose feta;
- Velveeta ose të ngjashme )
- 1/2 filxhan krem të rëndë
- 1/2 filxhan
- krem kosi
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- Opsionale: paprika
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 350 F. Gjalpë një pjatë 2-çerek pjekje.
- Gatuaj makarona në ujë të valë të kripur pas drejtimeve të paketimit. Drain në një sitë dhe pije shkurtimisht me ujë të nxehtë.
- Vendoseni makaronat në tigan dhe shtoni cheddar dhe djathrave amerikanë, krem dhe salcë kosi.
- Shtoni kripën dhe piperin. Llokoçis për përzierje tërësisht.
- Lugë përzierje në pjatë përgatitur.
- Sasi e vogël me piper dhe piqni për 25 minuta, ose derisa të butë lehtë.
variacion
- Me tharjen e bukës: Para vendosjes së tavës në furrë, kombinoni 1 filxhan crumbs të butë me bukë të freskët me 2 lugë gjalpë të shkrirë. Hidhni në copa kokrrat tërësisht me gjalpë.
- Sasijeni thërrimet mbi makaronat dhe djathin dhe piqni sipas udhëzimeve, derisa thërrimet të jenë kafe të artë dhe tavolina është duke rënë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 626 |
| Fat i shëndoshë | 36 g |
| Fat i ngopur | 21 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 110 mg |
| sodium | 606 mg |
| karbohidratet | 49 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 26 g |