Ky recetë e lehtë për krem pastrash mund të përdoret për të mbushur polonisht Kremówka Papieska , karpatka polake, krempita serbe, indianer hungareze, napoleons, puffs krem, eclairs dhe pasta të tjera duke bërë thirrje për një mbushje krem karamel.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota qumësht
- 3/4 filxhan sheqer
- 1 lugë çaji vanilje
- Kripe kripë
- 5 lugë miell misri
- 6 të mëdha
- yolks vezë (shih këto
- receta të bardha të vezëve të mbetura )
Si ta Bëni
- Në një tigan të mesëm, të sjellë qumësht, sheqer, vanilje, kripë, miell misri dhe yolks vezë në një çiban, nxitje të vazhdueshme me një shirit tel. Zvogëloni pak nxehtësinë dhe vazhdoni të zieni 1 minutë, duke nxitur vazhdimisht me një lugë druri për të marrë në qoshe. Merrni tiganin nga nxehtësia dhe zhyteni në një banjë me ujë akulli ose, nëse keni grurë, shtypeni përmes një sitë në një tigan ose një tas të ngrohjes të vendosur në ujë me akull.
- Nëse nuk përdorni krem pastë të nxehtë si në polonisht Kremówka Papieska, vendosni një fletë të përfundojë plastike në sipërfaqen e krem pastë e cila është ftohje në banjë me ujë akull dhe të lartë sipërfaqe plastike përfundoi me një shtresë të kube akulli. Lëreni kube akulli në vend deri sa të freskohet krem. Mbuloni dhe ftohuni deri në 3 ditë. Përdorni si recetë tuaj dikton.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 139 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 95 mg |
| sodium | 86 mg |
| karbohidratet | 21 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 5 g |