Një kugel është një pjatë tradicionale në darkën e Shabatit . "Kugel" është një fjalë nga gjuha gjermane që u fol rreth 1.000 vjet më parë - do të thotë "sferë" ose "top" dhe mund të rrjedhë nga fakti që kugelët origjinale ishin pjekur në pansione të rrumbullakta dhe dukeshin pak të fryrë, si një sferë. Megjithatë, nuk ka asnjë arsye për të mos përdorur një tigan katror për kugel tuaj, siç është bërë tradicionale.
Shumë receta me kugel përdorin petë, zakonisht petë vezë. Kjo recetë nuk përfshin petë. As nuk përfshin patate , e cila është niseshte tjetër tradicionale e përdorur për enët kugel. Kjo recetë përdor miell gruri të tërë në vend.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 paund brokoli (i ngrirë)
- 4 vezë të mëdha (lehtë
- rrahur )
- 3/4 filxhan majonezë
- 1 qepë e mesme (e mbuluar me qime dhe e copëtuar)
- 1 lugë gjelle hudhër pluhur, ose 3 karafil hudhër (i grirë)
- 2 lugë çaji kripë
- 1/4 filxhan miell gruri të tërë
Si ta Bëni
- Furrë ngroh paraprakisht në 350 F. Fshi një pjekje të pjekjes 9x12 inç me llak jo ngjitës.
- Ujë i zier. Shtoni brokoli të ngrirë. Mbulo tenxhere dhe zierje. Kur brokoli është mjaft i butë për të pjekur me një pirun, ikjen. Mash me një pirun.
- Në një mikser, përzierini së bashku vezët, majonezën, qepën dhe brokolin. Shtoni kripë, pluhur hudhër, dhe miell.
- Hidheni përzierjen në tigan. Piqni për 40-45 minuta ose derisa një thikë futur në qendër të saj del të pastër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 275 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 122 mg |
| sodium | 965 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 8 g |