Kjo është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të gatuar fiston në skarë pa pasur nevojë të përdorin një dërrasë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ (680 g) fiston të mëdha
- lëng i 1 limon
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë gjelle (15 ml) qepë të grirë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) kripë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) thekon piper
- 2 lugë (30 ml) vaj ulliri
- 1/4 filxhan (60 ml) majdanoz i copëtuar fletë banesë
Si ta Bëni
- Kombinoje lëng limoni, kripë, thekon piper, qepë të grirë dhe hudhër të grirë në një tas të madh. Shto sythe dhe pallto me përzierje.
- Ngrohni skarë për ngrohjen mesatare të lartë. Vendi plancha mbi skarë dhe lejo që të nxehet deri sa të fillojë të pijë duhan. Add vaj ulliri dhe ngrohjes për 1 minutë shtesë.
- Vendi fiston (me lëng limoni përzierje) mbi tigan dhe le të gatuajnë për 2 deri në 2 1/2 minuta për anë. Sapo fasulet janë gatuar (temperatura e brendshme prej 130 gradë F.) dhe ata duken të errët në ngjyrë, hiqni tiganin nga nxehtësia dhe vendoseni në një sipërfaqe druri ose rezistente ndaj nxehtësisë.
- Top me majdanoz copëtuar dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) |
|---|
| kalorive | 603 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 486 mg |
| karbohidratet | 145 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |
(Informacioni i të ushqyerit mbi recetat tona llogaritet duke përdorur një bazë të të dhënave të përbërësve dhe duhet të konsiderohet një vlerësim. Rezultatet individuale mund të ndryshojnë.)