Ky recetë me karkaleca të pjekur në skarë është një pjatë e lehtë, por mbresëlënëse. Disa orë në marinadë me erëza, dhe këto karkaleca janë gati për zjarrin. Receta bën thirrje për karkaleca shell për shije shtesë, por këto karkaleca të pjekur në skarë mund të bëhen edhe me ato të mbuluara.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan vaj ulliri
- 2 lugë salcë të nxehtë në Luiziana
- 1/2 bandë majdanoz italian (copëtuar)
- 2 karafil hudhër (gjobë të grirë)
- 1 limon (juiced)
- 1 lugë gjelle ketchup
- 1/2 tsp piper kajsi
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji piper i zi terren
- 2 kilogramë karkaleca të mëdha (të përcaktuara mirë, por të papjekura, të shitura si "të gatshëm për të zhvishem")
Si ta Bëni
Në një tas përzierës, vixeni së bashku vajin e ullirit, salcën e nxehtë, majdanoz, hudhër, lëng limoni, ketchup, cayenne, kripë dhe piper i zi. Vendosni karkalecin në një qese të madhe zip-lartë dhe derdhni marinadën. Sigurohuni dhe ftohuni për 2 orë. Hiqni karkalecat dhe largoni marinadën. Shkund karkaleca në skewers bambu. Ngrohni skarë në nxehtësi të mesme. Lani karkaleca për rreth 3 minuta në krah, ose derisa të gatoheni.
Shërbyer nxehtë, të ngrohtë ose të ftohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 371 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 302 mg |
| sodium | 961 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 37 g |