Djathë zvicerane dhe një proshutë e vogël me dics japin këtë shije të veçantë shishkë. Shërbejeni këtë tavë me domate të freskëta me feta ose një sallatë të hedhur për një vakt familjar. Mbeturinat e biskotave ose buka e thekur do të bënin një shije të madhe për këtë gjellë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces makarona
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 3/4 filxhan qepë (copëtuar)
- 3/4 filxhan selino (copëtuar)
- 1 filxhan proshutë (diced)
- 3 lugë miell
- 2 1/2 gota qumësht
- 1/2 lugë çaji mjellmë (gjethe të thata ose trumzë)
- 1 lugë çaji kripë
- 1/8 lugë çaji piper i zi (tokë)
- 2 gota djathë zvicerane (copëtuar)
- 2 gota mish gjeldeti (diced)
- klasës së parë:
- 1 filxhan
- crumbs bukë (e butë)
- 1 lugë gjelle gjalpë
- Opsionale: 1 filxhan bizele të ngrira
- Opsionale: 1 filxhan karrota
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 350 F. Grease një pjatë 2-çerek pjekje.
- Pasta Cook (ju mund të përdorni mini fusilli ose farfalle, makarona, apo forma të tjera) në ujë të valë të kripur pas drejtimeve të paketimit. Drain dhe pije; le menjane
- Gjalpë të nxehtë në një tigan të madh dhe saute qepë dhe selino mbi ngrohjes mesme-të ulët deri zbutur.
- Shtoni proshutën dhe nxisni miellin derisa të kombinohen mirë.
- Gradualisht llokoçis në qumësht deri thickened. Shto majmun, kripë dhe piper. Llokoçis në djathë, gjeldeti, bizele dhe karrota, nëse përdorni.
- Shto makarona gatuar dhe përzierje tërësisht. Lugë përzierjen makarona në gjellë pjekje të përgatitur.
- Kombinoje bukëpjekje me 1 lugë gjelle gjalpë të shkrirë; sasi e vogël mbi krye të tavës.
- Piqni për 25 deri në 30 minuta, derisa flluska dhe kollha është ngjyrosur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1375 |
| Fat i shëndoshë | 64 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 411 mg |
| sodium | 1,142 mg |
| karbohidratet | 67 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 127 g |