Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile / 450 g gjalp
- 1/2 filxhan / 120 ml
- basil të freskët të copëtuar dhe të shtypur fort në gotë
- kripë dhe piper i freskët për të shijuar
- 4 breshka të mëdha të karavidheve
- 2 lugë / 15 ml
- vaj ulliri
Si ta Bëni
1. Në një blender ose përpunues të ushqimit kombinoni gjalpë dhe basil. Përzier deri sa të qetë. Sezoni me kripë dhe piper për shije dhe përzierje për përzierje. Nëse jeni duke përdorur gjalpe të kripura ju nuk mund të keni nevojë të shtoni kripë. Transferoni përzierjen në një tas të vogël, të mbuluar dhe të ftoheni.
2. Përgatitni bishtin e karavidheve duke ndarë në gjysmë. Për ta bërë këtë përdorni një thikë të madhe, të mprehtë. Vendosni bishtat e karavidheve në një brez prerës poshtë poshtë.
Pritini nëpër qendër deri në fund të tërë. Kthehu prapa, duke thyer guaskën. Ju mund të përdorni gërshërë kuzhine për të prerë përmes shell nëse keni nevojë për të. Mish brushe lehtë me vaj dhe vend të prerë anë poshtë në një vuaj preheated mbi një nxehtësi të mesme. Griloni 5 deri në 7 minuta në varësi të madhësisë së bishtit të karavidheve.
3. Hiqni nga skarë, lani fort me gjalpi me bazil, dhe shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 463 |
| Fat i shëndoshë | 50 g |
| Fat i ngopur | 29 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 148 mg |
| sodium | 135 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 5 g |