Chrzan , i bërë nga rrënja e rrikë dhe uthull, është një pjesë e rëndësishme e ushqimeve të Pashkëve, ose në çdo kohë dhe hamam të pjekur janë shërbyer.
Mbaj mend se vëllai im dhe babai po grumbullojnë rrënjë të mëdha për nënën time, lotët që derdhin poshtë fytyrat e tyre. Aparatet që i jepen kur skuqja e qepëve nuk kanë asgjë për ato të rrikë. Sonda ime-in-ligj thotë se burrat në familjen e saj u përforcuan me një shtënë të uiski para fillimit.
Në darkë, ne fëmijët do të shihnim se kush mund të hante më së shumti chrzan pa qarë. Unë kurrë nuk fituam.
Me përpunuesit e sotëm të ushqimit, chrzan shtëpi është një punë e lehtë për të bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 pound rrënjë rrikë (peeled dhe integruar)
- 1/2 filxhan uthull të bardhë (ose uthull të bardhë)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/2 teaspoon piper i zi
- 1 lugë gjelle lëng limoni
Si ta Bëni
- Mix të gjithë përbërësit derisa të kombinohen mirë.
- Pako në një kavanoz të pastër dhe të sterilizuar. Magazinoni në frigorifer deri në 2 javë ose ngrini.
- Kur pijet e integruara shtohen, chrzan bëhet ćwikła
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 43 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 0 g |