Kjo recetë me salcë kamxhike përdor përbërës të thjeshtë, duke lejuar aromën e freskët, të pastër të detit të oysters të shkëlqejë. Një zemër, merak ngrohje, është e përkryer për një natë, kur një ftohtësi varet në ajër dhe njëri dëshiron të ngrohet në tryezën e kuzhinës. Përgatitja është e lehtë dhe e shpejtë, duke e bërë këtë një pjatë të mrekullueshme për darkat e rasteve të veçanta kur oysters zakonisht shërbejnë, por një dëshirë e rastësishme është e dëshiruar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 lugë gjelle gjalpë, të ndarë
- 1/4 miell filxhan
- 2 filxhan onions finely copëtuar
- 1 filxhan selino finely copëtuar
- 4 gota qumësht
- 2 lugë hudhër të imët
- 4 duzina oste, të kapura, të drenazhuara dhe të lëngshme të rezervuara
- 1 1/2 lugë çaji kripë
- 3/4 lugë çaji piper i zi terren i ashpër
- 1/2 filxhan copëtuar majdanoz majdanoz finely copëtuar
Si ta Bëni
Si për të bërë rosto frëngjisht gocë deti :
Shkrihet 8 lugë gjelle gjalpë në një tigan të madh të vendosur mbi nxehtësinë mesatare. Llokoçis miellin në gjalpë të shkrirë, dhe përgatiteni, duke ngërçur vazhdimisht, për 3 minuta. Shto qepë dhe selino në përzierje, dhe kuzhinier atë, nxitje herë pas here për 4 minuta.
Llokoçis qumështin, lëngun e rezervuar të gocave dhe hudhërën e copëtuar në perimet e thara. Sezoni me kripë dhe piper, të shijoni.
Sillni supë në një zierje të butë, dhe lejo që ajo të gatuajë, të zbuluar, për 5 minuta. Shtoni oshirët dhe majdanozët, dhe vazhdoni të zierni me salcë për një shtesë prej 4 deri në 5 minuta, derisa oysters të rrokulliset në skajet.
Llokoçis mbetur 4 lugë gjelle gjalpë në të lëngshme, dhe shërbejë merak nxehtë.
Ky recetë me salcë prej kafsheve bën 8 servings.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 545 |
| Fat i shëndoshë | 30 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 208 mg |
| sodium | 1.002 mg |
| karbohidratet | 34 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 34 g |