Ky recetë është një mënyrë e mrekullueshme për të shijuar bujarinë e verës së misrit të freskët. Ata mund të jenë një rostiçeri ose një gjellë e shijshme për mish të përgatitur në kafe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 veshë të mëdhenj misri të freskët të ëmbël (ose një filxhan i mbushur me misër të shkrirë, drenazhuar, të ngrirë)
- 2 vezë të mëdha
- 1/4 filxhan qumësht të plotë
- 1/4 filxhan miell me qëllim
- 3 lugë miell misri të verdhë
- 1 1/2 lugë çaji sheqer
- 1/2 lugë çaji kripë ose për shije
- 2 1/2 teaspoons pluhur pjekjeje
- 1 shishe badiava vaj për tiganisje (mund të zëvendësojë canola)
Si ta Bëni
- Mbi një tas të madh, duke përdorur një thikë të mprehtë, rroje me kujdes kernelit misri nga kalli. Me pjesën e pasme të thikës, lëreni lëngun e qumështit nga kova në tas.
- Pritini vezët dhe qumështin në misër derisa të kombinohen tërësisht. Në një tas, kombinoni miellin, miellin e drithërave, sheqerin, kripën dhe pluhurin e pjekjes. Hidheni në enën e përzierjes së misrit dhe llokoçisni me një shpatull për të formuar një shtresë të trashë.
- Hidhni vajin rreth 3/4 inç thellë në një tigan të rëndë. Mbi temperaturë të lartë nxehtësie sjell vaj në 375 ° F. Kur vaj është i nxehtë, rrokulliset lugët e lugë të qëlloj me kujdes në vaj. Mos turmë, fritters nuk duhet të prekë njëri-tjetrin. Më së miri bëhet në dy grupe. Gatuani rreth 3 minuta në çdo anë, derisa fritters misri janë kafe e artë.
- Drain në peshqir letre ose raft tel. Kripe nëse dëshironi, dhe të shërbejë fritters misri menjëherë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 268 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 228 mg |
| sodium | 1,045 mg |
| karbohidratet | 33 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 12 g |