Kjo supë me bazë peshku është baza tradicionale për supa koreane dhe stews. Megjithëse supë e mishit është bërë më e popullarizuar në vitet e fundit, kjo supë e supë e anchovy është ende një element kryesor në gatim Korean. Ajo nuk ka erë të fortë të peshkut, por shton një element të thellë dhe të këndshëm kur përdoret në gatim supave dhe stews koreane.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan achovies thata
- 1 fletë e vogël e leshtor (dashima në një etiketë koreane ose kombu në një japoneze)
- 10 gota ujë
Si ta Bëni
- Thith leshterik dhe anchovies në ujë të ftohtë për 2 orë.
- Sillni një çiban mbi nxehtësinë e lartë.
- Boil forcë për 2 minuta dhe pastaj fik ngrohjes.
- Hidhni ankoritë dhe leshterinë.
- Përdorni supë menjëherë ose ruani në frigorifer ose frigorifer për përdorim të mëvonshëm në supa koreane dhe stew.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 5 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 10 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |