Vegan Baigan Ka Bharta është një gjellë patëllxhan e pjekur dhe indiane, që do të hahet me oriz ose bukë indiane. Kam gjetur se edhe njerëzit që mendojnë se nuk u pëlqen patellxhanit me të vërtetë pëlqejnë këtë pjatë indiane, kështu që mos hezitoni të provoni. Ky recetë vegjetarian indiane është gjithashtu vegan. Baigan ka bharta, gjithashtu nganjëherë shkruar "baingan ka bjarta" është një favorite indiane Punjabi.
Shih gjithashtu: Më shumë receta ushqimore vegjetariane indiane
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle vaj ulliri ose vaj perimesh. i ndarë
- 2 patëllxharë, të prera në gjysmë
- 1/3 lugë çaji
- farë e sinapit
- 2 gjethe gji
- 2 chilies gjelbër, të grirë
- 1 lugë gjelle xhenxhefil të freskët, të integruar ose të grirë
- 1 qepë, të dyshuar
- 2 domate, copëtuar
- 1/2 lugë çaji shafran i Indisë
- 1/2 teaspoon pluhur djegës
- 1/2 lugë çaji mango pluhur (opsionale)
- 1/2 lugë çaji garam masala (një përzierje e kerri, qimnon, dhe koriandër mund të bëjë një zëvendësim të arsyeshëm)
- dash kripë, për shije
- 1/2 lugë çaji lëng limoni
Si ta Bëni
- Hedh vezët me një lugë gjelle vaj ulliri dhe piqni në 400 gradë për 20 minuta, ose deri sa të butë. Cool dhe hiqni peels. Mash ose përzierje deri qetë.
- Në një lugë gjelle të vajit të ullirit, ngrohni farat e mustardës, gjethet e gjirit, chilies, xhenxhefil dhe qepë për disa minuta.
- Shto patëllxhanin dhe përbërësit e mbetur dhe llokoçis mirë për të kombinuar. Lejo të gatuaj për të paktën 6 deri në 8 minuta të tjera.
- Shërbyer nxehtë me oriz ose bukë indiane.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 245 |
| Fat i shëndoshë | 10 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 214 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 15 g |
| proteinë | 7 g |