Ne kemi gjetur pjatën perfekte nga restoranti i famshëm i Nju Jorkut, Balthazar. Provoni këto patate të arta të pjekura me hudhër nga restoranti i mirënjohur SoHo. Kjo gjellë e gjithanshme mund të çiftëzohet me konfeksin e preferuar të duckëve për darkë ose thjesht mund të shërbehet me të preferuarat e shijshme të mëngjesit si vezët dhe sallamet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan vaj ulliri ekstra-virgjër
- Dash i kripës dhe piper i freskët terren
- 2 paund vogla Yukon patate ari (përgjysmuar)
- 6 karafil me hudhër të mesme (feta thinly)
- 2 lugë majdanhe banesë-fletë (copëtuar imët)
Si ta Bëni
1. Ngroheni furrën në 400 F.
2. Brush një fletë pjekje me 1 lugë gjelle e naftës dhe spërkatni me kripë dhe piper.
3. Organizoni patate ari në fletën e pjekjes, të prerë poshtë, dhe piqni për 45 minuta, ose deri në kafe të freskët dhe të artë. Transferoni patatet në një tas.
4. Nxehtësia e mbetur 3 lugë gjelle vaj në një tigan të madh.
5. Shto hudhër dhe kuzhinier mbi ngrohjes mesatarisht të ulët, nxitje, derisa të freskët dhe të lehtë browned; mos e hidhni hudhër shumë kafe ose do të jetë e hidhur.
6. Derdh hudhër dhe vaj mbi patate, shtoni majdanoz dhe hedh.
7. Sezoni me kripë dhe piper dhe shërbej në të njëjtën kohë.
Burimi i recetës: Chef Sascha Lyon, restoranti i Balthazar , New York City, Nju Jork, SHBA
Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 171 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 34 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 3 g |