Sanduiçe kubane (Cubanos ose "sandwich mixto") janë gjëra të mrekullueshme që përbëhen nga derri i pjekur, proshutë, sallam (ndonjëherë), turshi i koprës, djathi zviceran dhe mustarda e verdhë ballpark. Është ndërtuar mbi një bukë të ngjashme me atë italiane dhe pastaj i pjekur në skarë. Në këtë rast, unë përdorja mustardë Dijon në vend të parkut të topit dhe Mahon spanjoll në vend të zviceranëve, por është derri marinuar në lëng agrume që e bën këtë sanduiç veçanërisht të veçantë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 lb derri (agrume-marinuar, feta thinly)
- 1 12 oz. bukë kubane (ose bukë italiane)
- 1 Tbsp.
- gjalpë (zbutur)
- 4 oz.
- proshutë (tymosur, feta thinly)
- Opsionale: 4 feta Genoa salami
- 1 Tbsp. mustardë (ballpark i verdhë)
- 4 feta
- Djathë zvicerane
- 2
- Turshi deti (feta)
Si ta Bëni
1. Fetë e bukës në gjysmë gjatësi dhe pastaj në gjysmë horizontalisht. Guri jashtë fytyra.
2. Bëni senar në fytyrat e brendshme dhe shtroni secilin sanduiç me 1/2 përbërës të mbetur.
3. Vendosni sanduiçe në një tigan ose pjata të madhe, vendosni një tigan ose fletë pjekje në krye dhe peshoni poshtë për të rrahur sanduiçe.
4. Set sobë të mesme të ulët dhe të gatuaj deri në fund është mirë-browned dhe i freskët - rreth 6 minuta.
Kthejeni sanduiçe, rivendosni peshën dhe gatuajini edhe 3-4 minuta. Shërbyer.
Shënim: Në vend të një tigan ose tigan, unë përdor pan tim skarë që unë preheat mbi ngrohjes mesme deri nxehtë. Kjo nuk është tradicionale, por më pëlqen.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1526 |
| Fat i shëndoshë | 82 g |
| Fat i ngopur | 38 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 292 mg |
| sodium | 3,675 mg |
| karbohidratet | 95 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 101 g |