Ky recetë me salcë ëmbëlsirë e bën një përsosmëri të përsosur për akullore, keksafe, dhe të gjitha llojet e ëmbëlsirave të çokollatës. Jo vetëm që e shijon të freskët, të ëmbël dhe të mbajë të gjitha në të njëjtën kohë, është e shpejtë dhe e lehtë për t'u bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota të freskëta
- llamba e kuqe (shpëlarë)
- 1/3 filxhan sheqer (grimcuar)
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan të mesëm dhe kuzhinier mbi nxehtësi të mesme derisa përzierja fillon të ziehet. Ulja e ngrohjes në të ulët, dhe kuzhinier, shpesh nxitje, derisa berries të bëhet shumë e butë për rreth 5 minuta.
- Hiqeni tiganin nga nxehtësia. Zgjejeni salcionin përmes një sitë gjobë të vendosur mbi një tas për të hequr farat. Jetë i sigurt për të shtypur në mënyrë të vendosur për të marrë të gjitha lëng. Përzierja do të pakësohet ndërsa ftohet.
- Transferoni salcën në një tas pastaj mbuloni dhe ftohni deri sa të jetë e nevojshme.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 101 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 1 g |