Ky recetë përzierja e miellit me gluten pa ushqim gluten është bërë nga një përzierje e ekuilibruar e miellit të melekuqit, miellit të kafesë, amaranthit dhe quinoa. Përmbajtja e proteinave të lartë të këtij përzierjeje mund të përdoret në recetat tuaja të preferuara të bukës pa gluten dhe për të bërë një kore të shijshme gluten pa pica.
Përdoreni këtë përzierje për të bërë kore homoseksualësh gluten pa pica dhe bukë sanduiçe me farë glutinale të farës së zjarrtë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota miell melekuqe
- 2 gota miell kafe oriz (unë përdor miell kafe oriz superfine)
- 1 1/2 gota niseshte patate (jo miell patate)
- 1/2 filxhan miell të bardhë miell
- 1/2 filxhan miell orizi ëmbël
- 1/2 filxhan miell me tapiokë
- 1/2 filxhan miell amaranth
- 1/2 filxhan miell quinoa
Si ta Bëni
- Shoshoni çdo ingredient në një tas të madh përzierës.
- Përzierni plotësisht të gjithë përbërësit me një lëvizje të madhe.
- Shitore përzihet në një enë të madhe, në frigorifer ose në një vend të ftohtë të errët.
- Shënoni enën Gluten Free All Purpose Mix miellit
Kujtesë: Gjithmonë sigurohuni që sipërfaqet e punës tuaj, veglat, pansat dhe mjetet janë të lira nga gluten. Gjithmonë lexoni etiketat e produktit. Prodhuesit mund të ndryshojnë formulimet e produktit pa paralajmërim.
Kur jeni në dyshim, mos e blini ose mos përdorni një produkt para se të kontaktoni prodhuesin për verifikimin se produkti është i lirë nga gluten.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 87 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 89 mg |
| karbohidratet | 18 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |