Kjo salcë e bazuar në domate ka një aromë të ëmbël ende të errët nga burboni. Kjo është një salcë e madhe për Barbecue për vetëm për çdo gjë, por është veçanërisht e mirë për viçin, shpendët dhe derri. Unë gjithashtu rekomandoj duke përdorur këtë në brinjë derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3/4 filxhan / 180 ml ketchup
- 1/2 filxhan / 120 ml shurup panje
- 1/4 filxhan / 60 ml Bourbon
- 2 lugë / 30 ml vaj perimesh
- 2 lugë gjelle / 30 ml uthull musht
- 1 lugë / 15 ml Diajon-style mustardë
- 1-2 karafil hudher (grirë)
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml kripë
- 1/4 lugë çaji / 1,25 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Nxehtësia e vajit në një tigan. Add hudhër dhe kuzhinier për 15-20 sekonda deri sa të bëhet aromatik. Shto ketchup dhe shurup panje, uthull musht, dhe burbon. Ziej rreth ngrohjes ulët për 4-5 minuta, nxitje shpesh. Shto mustardë Dijon, kripë dhe piper i zi. Ziej për 3-4 minuta më shumë. Hiqeni nga nxehtësia dhe le salcë cool për 5-10 minuta para se të përdorni.
- Nëse jeni duke bërë salcë një ditë para kohe, ndiqni udhëzimet e mësipërme, por le salcë cool për 20-30 minuta. Vendoseni në një kontejner të ajrosur dhe ruani në frigorifer deri në 1 javë pas përgatitjes.
- Përdoreni salcën si një baste ndërsa mishi është në skarë ose shërbej në anën kur mishi i pjekur në skarë është kromuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 38 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 76 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |