Bukë e bimëve të bukës Verla është e lehtë për t'u përgatitur dhe është bukë e përkryer për një vakt spageti ose leze. Ju mund të dëshironi të piqni këtë bukë vetëm për aromën e mrekullueshme!
Unë e kam bërë bukën me djathë parmigiane dhe borzilok në vend të oreganit, dhe kjo ishte e mahnitshme.
Shih këshilla më poshtë recetës për udhëzime për të bërë një copë formë të lirë për furrën.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota miell bukë
- 1 filxhan me ujë
- 1/2 filxhan djathë të integruar fllad (Romano ose parmezane)
- 3 lugë sheqer
- 1 lugë gjelle oregano të thata gjethe
- 1 1/2 lugë vaj ulliri
- 1 lugë çaji kripë
- 2 teaspoons maja aktive thatë
Si ta Bëni
Shtoni përbërësit në makinën tuaj të bukës, duke ndjekur udhëzimet e prodhuesit. Vendosur në bazë ose të mesme, dhe filloni shtypni. Shijoni aromën e pabesueshëm!
Receta e bën një copë bukë 1 1/2-paund.
Këshilla
Formulari falas për furra - Përgatitja e bukës në makinën e bukës duke përdorur ciklin e brumit. Hiqeni brumin nga makina dhe formoni në një copë të rrumbullakët. Vendoseni copën në një fletë për pjekje me letër të ngjitur dhe mbuloni me një peshqir të lagur të kuzhinës.
Le të rritet deri në dyfish, rreth 40 deri në 50 minuta.
Piqni në një furrë 400 F të nxehur për 25 deri në 30 minuta, ose deri në ngjyrë kafe të artë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Makinë e bukës Buka e grurit (ose Metoda Konvencionale)
Recetë e preferuar e qumështit dhe mjaltit për bukën tuaj
Recetë Bukë maja bukë dhallë për Machine Bukë juaj
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 61 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 138 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |