Një limon pak i jep këtë shije të shkëlqyeshme këtë lulelakër të pjekur së bashku me hudhër dhe majdanoz të freskët. Kjo bën një gjellë të mirë dhe një zëvendësim të shkëlqyeshëm për patate ose oriz, një ndihmë e këndshme nëse përpiqesh të ulësh karbohidratet.
Përbërësit janë të thjeshta, por ato ofrojnë shumë shije. Sasi e vogël e lulelakërve të pjekur të pjekur me djathin e Parmesan opsionale sapo del nga furra. Ose kaloni djathin e parmesanës në tavolinë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kokë lulelakër, prerë në florets, rreth 5 deri në 6 gota florets
- 3 lugë vaj ulliri ekstra të virgjër
- 2 deri 3 lugë lëng limoni të freskët (rreth 1 limon i madh)
- 1 lugë çaji hudhër (grimcuar dhe i grirë)
- 1 lugë çaji kosher kripë
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren i freskët
- 1 lugë gjelle majdanoz të freskët të copëtuar
- Fakultativ: Djathër djathë
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 425 F.
- Vendosni një fletë të pjekur me copa ose pjekje me petë.
- Pritini lulelakër në floret.
- Në një tas të mesëm, futni vajin e ullirit me lëng limoni, hudhër, kripë, piper dhe majdanoz. Shtoni lule me lulelakër dhe hedhje në pallto. Përhapni floret në pjekjen e përgatitur.
- Piqni për rreth 15 deri në 20 minuta, ose derisa të tenderit dhe të thekur, duke u kthyer rreth gjysmës nëpër kohë gatimi.
- Hiqni nga furra dhe spërkatni me disa lugë djathë parmigiane, nëse dëshironi.
Këshilla të ekspertëve
- Për pjekje më të shpejtë, prerë kokën e lulelakër në feta të sheshta 1/2-inch.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni këtë lulelakër të pjekur me aromë me cirk ose të provoni këtë shijshëm lulelakër dhe pjekje të sallamit . Lulelakër i pjekur në parmigë është një tjetër zgjedhje e shkëlqyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 135 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 631 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 3 g |