Duke kërkuar për një lloj tjetër salcë Barbecue? Provoni këtë salcë të shijshme salcë me salcë me mollë, e cila do të funksiononte mirë me brinjët e derrit ose me pulë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan ketchup
- 1/3 filxhan mollë (peeled dhe integruar)
- 1/4 filxhan lëng molle
- 1/4 filxhan salcë soje
- 1/4 filxhan uthull molle
- 1/4 filxhan sheqer kafe
- 1/4 filxhan qepë (integruar)
- 2 lugë çaji
- piper zile (i integruar)
- 1 lugë çaji hudhër pluhur
- 1 lugë çaji
- piper i bardhe
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan të mesëm dhe të sjellë një çiban.
- Ulja e ngrohjes në të ulët dhe le të ziej 15 minuta. Sigurohuni që të mbani një sy në salcë në mënyrë që ajo të mos digjet.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe lejo salcën të ftohet për 10 minuta para përdorimit.
- Salcë mund të ruhet në një enë plastike në frigorifer për një javë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 16 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 165 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |