Këto bërxolla të mishit të derrave të shpejtë dhe të lehtë janë gatuar plotësisht kështu që ata vetëm duhet të ngrohen në një tigan, nën broiler ose në skarë, duke marrë të gjitha rreth 10 deri në 14 minuta.
Shto lakër të zier dhe një perime të gjelbër dhe ju keni një vakt të kënaqshëm.
Kur ju keni një shije për proshutë, por nuk doni të bela me një pjesë prapanicë ose shufër apo edhe një fetë proshutë, kokrrizat e derrit të tymosur janë qëndrimi i përsosur. Ju madje mund t'i trajtoni ato si proshutë duke shërbyer me patate të ëmbla ose sallatë patate dhe pineapple me xham.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 (1/2-inch) kokrra të gatuara derri të gatuar plotësisht, të shpëlarë dhe të shtypur të thatë
- 1 lugë gjelle gjalpë ose vaj
Si ta Bëni
- Për pan fryr: Shto gjalpë ose vaj në tigan të madh, shtoni bërxolla dhe ngrohtë 4 deri në 5 minuta për një anë ose derisa të lehtë të artë. Mos e mbingarkoni.
- Për të ngrënë ose për të pjekur: Vendi bërxolla në skarë të nxehtë të shkrirë ose raft broilesh, 5 deri në 7 inç nga burimi i nxehtësisë. Grill 5 deri në 7 minuta, kthehet një herë dhe skarë anën tjetër 5-7 minuta. Mos e mbingarkoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 124 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 41 mg |
| sodium | 29 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 11 g |